Sotsiaalne rehabilitatsioon

Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenus (SRT)  on kompleksne teenus, mis on vajalik juhul, kui inimesel on mitu probleemi, mida ei ole võimalik lahendada üksikteenuste abil (nt. tugiisik, taastusravi, hooldaja, isiklik abistaja), vaid vaja on mitme eriala spetsialistide ehk rehabilitatsioonimeeskonna sekkumist.

Muusikateraapia Kliiniku teenustekompleksi muudavad eriilmeliseks muusikateraapia teenused, mida Eestis pakutakse vaid  vähestes rehabilitatsiooniasutustes. Muusikateraapia erinevate meetodite rakendamine (sh. psühhoterapeutiline ja neuroloogiline muusikateraapia, vibroakustiline teraapia), toimib paljude vaimsete ja füüsiliste raskuste/kaebuste puhul.  

Klassikaliste rehabilitatsiooniteenuste ja muusikateraapia abil pakume toetust eelkõige alljärgnevatele SRT sihtgruppidele: 


Rehabilitatsiooni eesmärkide saavutamiseks osutavad teenuseid meie asutuses praegusel perioodil järgmised spetsialistid (individuaalselt, perele ja grupis):

Sotsiaalse rehabilitatsiooni teenuste lühikirjeldused ja hinnad leiate siit.

Teenust osutame:

NB! Teenusele registreerimiseks saatke palun meie e-mailile (või helistage) oma nimi, suunamiskirja number ja kuupäev ning telefoni number.