Klientide loominguline tagasiside


Kliendi enesepeegeldus loovteraapia protsessi tulemustest

"Ta on sirge seljaga, positiivselt häälestatud, küll konkreetne, kuid samas hooliv ja mõistev proua, kes aktsepteerides olukorda avaldab oma arvamust hinnanguvabalt. Ja ehk kõige olulisem, ta on endast lugupidav, intelligentne naisterahvas, kes elab harmoonilist pereelu, realiseerides ennast ja oma mõtteid oma Hingele parimal moel ja just talle väärilise tasu eest! Oma laste harmoonilist elu jälgib Ta kõrvalt ja laseb neil minna oma rada, soovides neile vaid parimat!"

 Tartus, 15.01.2024

Katkend kliendi tänukirjast

"Vabastada loovus eneses - see ehk üks võti õnnelikkusse. Ning oh, kui soe, tõstev tunne! Kui vahel kiidusõnu lekib, või teisigi kuidagi puudutab, või ehk abikski kuskil nende eluteel...Meis on väge, oo jaa, loomeväge! Kuis kasutame seda? Kas koostööks, konkureerimiseks? - otsus on meie teha. Aga väegade mõnus ju see tunne, see rõõm, mis sünnib edukast koosloomest. See on võimsamgi veel, kui vaid üksinda luua...

Oh, mis kõik avastada veel. Elu on põnev, üllatusi täis. Avastama, armastama, looma! Kevad on teie ees, tärkab loodus, ning inspiratsioon me sees! 

Jah. Just! Nii on. Uskugem endasse.

On rõõm olnud üheskoos avastada, avada ressursse ning vabastada hirme. Aitäh! "

Tartus, 01.03. 2024.

"On kasvamas kuskil üks..."

"Igavikuline kulgemine"

"Probleemide praepann"


Tagasiside muusikateraapia sessioonist

"Ma märkan, et olen rõõmus, heas vormis, tantsisklemas sinisilmsena punakate lühikeste juuste lehvides rõõmu ja õnne poole! 

Ma märkan, et vehin kätega- vist tervitamiseks, suu avatud laulule, heasüdamlik, tegus ja meeleolu heas. Tunne on nii mõnus ja tore! 

                                          Ootan kevadet. "

Kollaaživormis tänukiri eneseaktsepteerimise protsessi põhjal

“Olen praegusel hetkel tänulik iseendale, et olen osanud läbi elu õppida olema julgem, rõõmsam, avatum. Tean praegu, et naeratusele vastatakse naeratusega – naeratav inimene on ju ilus! Julgen olla teistmoodi nii riietuselt kui mõtetelt. Arvan alati, et elu on tegelikult ilus, kuid ilu saab teha ainult sooja südamega. Julgen olla vaimne - see aga muutub elujõuks. Olen küll aeglane, kuid seisakut ei luba ma endale kindlasti. Ainult mina saan enda elu kujundada, lootmata kellegi teise peale. Minus on tekkinud mehelik energia, olen kahe jalaga maa peal, samas ikka lapsemeelne. Ma olen enda üle uhke, õnnelik, et hallist minast on saanud värviline, empaatiline mina. Seejuures ei unusta ma, et olen osanud elus ka spikerdada. Olen omaks võtnud kõik mulle vajalikud ümbritsevad õpetused, vihjed, pilgud, hetked, võimalused. Seega, olen tänulik, et elu on  toonud minu ellu nii suurepäraseid inimesi ning olen tänulik iseendale, et olen nad ära tundnud.“ Tartus, 2022