Kliendid loomingulises protsessis

"On kasvamas kuskil üks..."

"Igavikuline kulgemine"

"Probleemide praepann"


Kunstilis-poeetiline tagasiside muusikateraapia sessioonist

"Ma märkan, et olen rõõmus, heas vormis, tantsisklemas sinisilmsena punakate lühikeste juuste lehvides rõõmu ja õnne poole! 

Ma märkan, et vehin kätega- vist tervitamiseks, suu avatud laulule, heasüdamlik, tegus ja meeleolu heas. Tunne on nii mõnus ja tore! 

                                          Ootan kevadet.

Kliendi kollaaživormis tänukiri eneseaktsepteerimise protsessis

“Olen praegusel hetkel tänulik iseendale, et olen osanud läbi elu õppida olema julgem, rõõmsam, avatum. Tean praegu, et naeratusele vastatakse naeratusega – naeratav inimene on ju ilus! Julgen olla teistmoodi nii riietuselt kui mõtetelt. Arvan alati, et elu on tegelikult ilus, kuid ilu saab teha ainult sooja südamega. Julgen olla vaimne - see aga muutub elujõuks. Olen küll aeglane, kuid seisakut ei luba ma endale kindlasti. Ainult mina saan enda elu kujundada, lootmata kellegi teise peale. Minus on tekkinud mehelik energia, olen kahe jalaga maa peal, samas ikka lapsemeelne. Ma olen enda üle uhke, õnnelik, et hallist minast on saanud värviline, empaatiline mina. Seejuures ei unusta ma, et olen osanud elus ka spikerdada. Olen omaks võtnud kõik mulle vajalikud ümbritsevad õpetused, vihjed, pilgud, hetked, võimalused. Seega, olen tänulik, et elu on  toonud minu ellu nii suurepäraseid inimesi ning olen tänulik iseendale, et olen nad ära tundnud.“ Tartus, 2022